Deklaracje do Poradni POZ
Zapraszamy na bezpłatne BADANIA MAMMOGRAFICZNE!!!

Program profilaktyki raka piersi (mammografia) skierowany jest do Pań w wieku 50-69 lat, ubezpieczonych, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie uczestniczyły w programie.
 
Kiedy zrobić badanie – niepokojące objawy
Powinny cię zaniepokoić wszelkie zmiany w piersiach, których wcześniej nie wykryłaś. Skonsultuj się ze specjalistą, jeśli zauważyłaś:
⏩ zmianę wielkości i kształtu piersi, która nie ustąpiła po miesiączce,
⏩ guzki lub zgrubienia wyczuwalne w piersi lub pod pachą,
⏩ zmianę koloru skóry piersi,
⏩ wciąganie skóry piersi,
⏩ pomarszczenie lub łuszczenie skóry piersi,
⏩ zmiany w obrębie brodawki piersi.
 
Ryzyko choroby zwiększają:
⏩ wiek – najwięcej zachorowań występuje u kobiet po 50 roku życia,
⏩ obciążenie genetyczne – choroby w najbliższej rodzinie,
⏩ czynnik hormonalny, np. wczesny wiek pierwszej miesiączki lub późna menopauza,
⏩ wieloletnie przyjmowanie hormonalnej terapii zastępczej,
⏩ niewłaściwa dieta oraz otyłość,
⏩ niedostateczna aktywność fizyczna,
⏩ częste spożywanie alkoholu,
⏩ wcześniejsze choroby piersi.
mammografiaDzień otwarty w Poradni POZ w Wojcieszkowie

W dniu wczorajszym łukowski Szpital zorganizował DZIEŃ OTWARTY w nowo powstałej Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Wojcieszkowie.  Obiekt wybudowany został ze środków własnych Szpitala, przy współpracy z Zarządem Powiatu Łukowskiego.  Planowane  otwarcie nowej Poradni nastąpi we wrześniu bieżącego roku. Na spotkaniu pojawili się mieszkańcy Gminy Wojcieszków oraz przedstawiciele Powiatu Łukowskiego, na czele ze Starostą Panem Dariuszem Szustkiem, sekretarzem Jerzym Siwcem i Władysławem Karasiem,  członkiem Zarządu Powiatu. Zastępca Dyrektora ds. Inwestycji i Remontów, Pan Dariusz Orzeł, oprowadził przybyłych gości po nowym budynku, omawiając przy tym role i funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń, jednocześnie przedstawiając kalendarium przeprowadzonej inwestycji. Wszystkie chętne osoby mogły skorzystać ponadto z porad pielęgniarskich oferowanych przez personel Poradni m.in. w postaci pomiaru ciśnienia tętniczego. Przekazywane były także materiały informacyjne dotyczące programów profilaktycznych oferowanych w podstawowej opiece zdrowotnej. Serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy do zapisów do naszej Poradni !!!

Zapraszamy do obejrzenia relacji: https://lukow.tv/artykul/osrodek-zdrowia-w-wojcieszkowie/903726?fbclid=IwAR3vSI0UsPrshsY0x3I_L6-zcPStdQabDQgSJjmTAdyG_UXAxtw0gVdAlzk

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość świadczonych usług, a największym sukcesem są zadowoleni pacjenci !!!
18/22 Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii do obiektów SPZOZ w Łukowie oraz odbiór energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji

Ogłoszenie o zamówieniu

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem Platformy Zakupowej SmartPZP

https://portal.smartpzp.pl/spzozlukow

Składanie ofert do dnia: 11 sierpnia 2022 roku do godziny 10:00

Otwarcie ofert w dniu: 11 sierpnia 2022 roku do godziny 10:30
Zaproszenie

We wrześniu w Wojcieszkowie, w nowej lokalizacji przy ulicy Henryka Sienkiewicza, rozpocznie działalność nowo wybudowana Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Z tej okazji serdecznie zapraszamy mieszkańców Powiatu Łukowskiego na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w dn. 14 lipca (czwartek), w godz. 15.00-18.00. Podczas spotkania przybliżymy Państwu działalność naszego obiektu oraz zaprezentujemy jego nowoczesne oblicze. Jednocześnie zapraszamy do składania deklaracji i zapisów do naszej Poradni POZ.