1/21 Dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii obiektów SPZOZ w Łukowie

Ogłoszenie o zamówieniu

Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem Platformy Zakupowej SmartPZP

https://portal.smartpzp.pl/spzozlukow/public/postepowanie?postepowanie=12899165

Składanie ofert do dnia: 11 lutego 2021 roku do godziny 10:00

Otwarcie ofert w dniu: 11 lutego 2021 roku do godziny 10:30
Plan zamówień publicznych na rok 2021

Plan Zamówień Publicznych 2021
Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne Panie w wieku od 50 do 69 lat

Program profilaktyczny adresowany jest do kobiet, które nie korzystały z badania mammograficznego w ciągu ostatnich 24 miesięcy oraz do tych, które otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownego badania po upływie 12 miesięcy. Badanie jest bezpłatne, nie wymaga skierowania i wykonywane jest po wcześniejszej rejestracji telefonicznej w Pracowni Mammografii (budynek główny szpitala, I piętro) pod nr tel.: (25) 798 20 00 do 9, wew. 260 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00).
Nadrzędnym celem SPZOZ w Łukowie jest podnoszenie standardu świadczonych usług medycznych poprzez inwestowanie w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, zapewniający bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Dlatego też Zakład Diagnostyki Obrazowej łukowskiego Szpitala został wyposażony w nowoczesny cyfrowy aparat mammograficzny, który zagwarantuje wykonywanie badań najwyższej jakości, a tym samym zapewni dokładniejszą ocenę stanu zdrowia pacjenta. Dzięki tak precyzyjnemu urządzeniu lekarze mają możliwość szybkiej i skutecznej diagnostyki, co jest bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku pacjentek onkologicznych.

Zaproszenie na mammografię
INFORMACJA DLA PACJENTÓW POZ

Od 15 stycznia osoby, które skończyły 80 lat mają możliwość rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19, a od 22 stycznia, osoby które skończyły 70 lat.

Jak można się zarejestrować? Są 3 możliwości zapisu na szczepienie:

  1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989

Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

  1. Zarejestruj się poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie masz, skontaktuj się z infolinią NFZ , pod numerem 989.

  1. Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień i zarejestruj się telefonicznie:

POZ w Łukowie,  Al. Kościuszki – tel. 25 798 28 46
POZ w Serokomli – tel. 25 755 45 25
POZ w Wojcieszkowie – tel. 25 755 41 17
POZ w Stoczku Łukowskim – tel. 25 797 00 14

Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021 r.

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepienienm osoby dorosłej przeciwko COVID-19